• Ostukorvis ei ole tooteid.
Image Alt
  >  Meist

Meist

Nupsula on ühe 2018 aasta veebruari kuus sündinud beebi emme ettevõte, mis tegeleb Bébé Cash mähkmete müügiga. Sünnitusmajas jagati just selle ettevõtte mähkmeid. Need mähkmed sobisid meile kuna need ei tekitanud löövet ja olid väga hea imavusega. Seetõttu otsustasin luua väikese ja paindliku ettevõtte, mille eesmärgiks on muuta Bébe Cash’i mähkmed ka teistele Eesti peredele kättesaadavaks. 

Bébé Cashi mähkmed

Bébé Cash loodi 1984 aastal eesmärgiga pakkuda lapsevanemale tippkvaliteediga mähkmeid konkureeriva hinnaga.   Ettevõtte loomisest saadik on kindlaks jäädud põhimõttele, et toode peab olema kättesaadav ja suurepärase hinna/kvaliteedi suhtega.Tänaseks on Bébé Cash leitav ainuüksi Prantsumaal enam kui 150 poes.

1999 aastal ühines Bébé Cash ONTEX gupiga, eesmärgiga pakkuda oma tooteid ka väljaspool Prantsumaad. Ontex on loonud ja kasutusele võtnud rahvusvahelise kvaliteedistandardi ISO9001.

Bébé Cash mähkmed on hüpoallergeensed ja ei sisalda lateksit. Tänu geeljale superabsorbendile on need eriti hea imavusega. Krookjad ääred tagavad selle, et vedelik välja ei pääseks. Mähe kinnitub takjakinnituse ja teibi abil, seega on tegemist topeltkinnitusega, mis on korduvalt kasutatav. Mähkmetel on pehme sisepind ja elastne värvliosa. Mähkmetele on lisatud imavust kiirendav osa tänu millele jääb mähkme pind kuivaks. Bébé Cash firma mähkmed on dermatoloogiliselt testitud ja sobivad allergikutele.

Tänu eelpool kirjeldatule on Bébé Cash mähkmed kasutusel mitmes Eesti sünnitusmajas, nt. Ida-Tallinna Keskhaiglas, Pelgulinna Sünnitusmajas ja Tartu Ülikooli Kliinikumis. Bébé Cash sarjas on olemas lisaks tavamähkmetele ka püksmähkmed.